Jak przygotować samochód do sprzedaży?

Dodaj komentarz

Niewątpliwie powoli mijają czasy, kiedy kierowcy posiadali samochody przez kilkanaście lat. Rynek wtórny został obecnie na tyle rozbudowany, że sprzedawanie samochodu stało się bardzo proste. Zatem coraz częściej wystawia się ogłoszenia dot. sprzedaży aut. Jeżeli właściciel samochodu decyduje się na jego sprzedaż, powinien cały ten proces odpowiednio zaplanować.

Czytaj więcej

Podpowiadamy, jak korzystnie i szybko sprzedać samochód!

1 komentarz

Obecnie sprzedaż używanego samochodu nie jest wcale prosta. Przede wszystkim należy mieć na uwadze zapotrzebowanie potencjalnego nabywcy oraz aktualnie obowiązujące ceny. Niestety bardzo trudno jest zadowolić klientów. Jednak spokojnie! Można szybko i skutecznie sprzedać samochód, ale trzeba uwzględnić kilka ważnych aspektów. Jakich? O tym można przeczytać poniżej!

Czytaj więcej

Co zrobić w przypadku awarii samochodu na autostradzie?

1 komentarz

Awaria samochodu na autostradzie to dość niebezpieczna sytuacja. W takiej sytuacji musimy zmierzyć się z wieloma problemami. Duże kłopoty może bowiem stanowić sprowadzenie samochodu do warsztatu. Holowanie przy użyciu linki i drugiego samochodu nie wchodzi w grę. Przepisy prawa, mówią o tym, że na autostradzie samochód może holować wyłącznie specjalny pojazd stworzony do tego celu. Nim zaczniesz wzywać jednak holownik, zajmij się zabezpieczeniem pojazdu i pasażerów. A więc, od czego zacząć?

Czytaj więcej

Gdzie rozpocząć pracę jako taksówkarz?

Dodaj komentarz

Jeśli jazda pojazdem z czteroma oponami to czynność, którą wykonujesz z przyjemnością, to na pewno przez głowę przewinęła Ci się myśl: "Fajnie, by było mieć pracę, w której siedzę za kółkiem". Może chcesz traktować tego typu pracę jako dodatkową? Jeśli mieszkasz w większym mieście, korporacje typu Uber dają Ci taką możliwość, a kierowcą u nich może zostać praktycznie każdy, gdyż wymogów jest niewiele i nie są za bardzo rygorystyczne. Może się to okazać dobrą opcją dla studentów, chcących sobie dorobić. Sprawdź, jakie warunki należy spełnić aby rozpocząć w pracę w Uber! 

Czytaj więcej