Skip to main content

Skup aut – czy warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy?

1 komentarz

Każdy, kto sprzedaje używany samochód, chciałby sfinalizować transakcję jak najszybciej, otrzymując przy tym satysfakcjonującą kwotę. Nie zawsze jest to jednak możliwe: często wystawione w internecie ogłoszenie nie przyciąga uwagi nabywców, a ci, którzy na nie odpowiadają, oczekują znacznej obniżki ceny. Rozwiązanie, polegające na oddaniu auta do komisu, również może być nieopłacalne — należy liczyć się z koniecznością zapłaty wysokiej nieraz prowizji, a czas, potrzebny dla znalezienia nabywcy, również może być wówczas stosunkowo długi. Coraz więcej osób decyduje się więc na sprzedaż samochodu do skupu. Czym spowodowana jest rosnąca popularność tego rozwiązania?

Czytaj więcej

Jak przygotować samochód do sprzedaży?

2 koment.

Niewątpliwie powoli mijają czasy, kiedy kierowcy posiadali samochody przez kilkanaście lat. Rynek wtórny został obecnie na tyle rozbudowany, że sprzedawanie samochodu stało się bardzo proste. Zatem coraz częściej wystawia się ogłoszenia dot. sprzedaży aut. Jeżeli właściciel samochodu decyduje się na jego sprzedaż, powinien cały ten proces odpowiednio zaplanować.

Czytaj więcej

Podpowiadamy, jak korzystnie i szybko sprzedać samochód!

1 komentarz

Obecnie sprzedaż używanego samochodu nie jest wcale prosta. Przede wszystkim należy mieć na uwadze zapotrzebowanie potencjalnego nabywcy oraz aktualnie obowiązujące ceny. Niestety bardzo trudno jest zadowolić klientów. Jednak spokojnie! Można szybko i skutecznie sprzedać samochód, ale trzeba uwzględnić kilka ważnych aspektów. Jakich? O tym można przeczytać poniżej!

Czytaj więcej