Skip to main content

Czym jest i co daje certyfikat VCC?

Dodaj komentarz

Praca między innymi na rynku finansowym wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji. Nie każdy dokument zdobyty w trakcie szkoleń i kursów jest respektowany przez największe firmy, a podmioty zagraniczne wymagają dodatkowej certyfikacji, której zadaniem jest poświadczenie pełnych kwalifikacji i rzetelności zdobytej wiedzy. W takim przypadku warto zainteresować się szkoleniami, które zapewniają stosowne certyfikaty.

Czytaj więcej

Biuro rachunkowe czy własna księgowa - co wybrać?

Dodaj komentarz

Nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym, czy zatrudnienie w firmie własnej księgowej — przed takim dylematem, prędzej czy później stanie każdy przedsiębiorca, któremu udało się wypłynąć ze swoją firmą na szerokie wody, biznes się rozkręca, przybywa pracowników, faktur i spraw urzędowych do załatwienia. Trzeba sobie wtedy odpowiedzieć na pytanie, które rozwiązanie będzie korzystniejsze dla firmy pod względem ekonomicznym i przyniesie większy komfort.

Czytaj więcej

Praca w Niemczech - odpowiednio przygotuj się do wyjazdu!

Dodaj komentarz

Wyższe zarobki, dobre warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego to tylko niektóre zalety pracy w Niemczech. Nic dziwnego więc, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się wyjechać tam w celach zarobkowych. Przygotowaniom do pierwszej podróży towarzyszy wiele wątpliwości, szczególnie wtedy, gdy przyszły pracodawca nie zapewnia dojazdu i trzeba go zorganizować samodzielnie. Niektórzy wybierają się w drogę samochodem, inni z kolei szukają tańszego środka transportu, nie chcąc jednak rezygnować z komfortu. Jak przygotować się do wyjazdu do pracy w Niemczech, jak dojechać tam szybko i wygodnie?

Czytaj więcej

W czym zastąpi Cię biuro rachunkowe?

Dodaj komentarz

Biuro rachunkowe świadczy usługi każdej zainteresowanej firmie, bez względu na jej wielkość czy ilość wystawianych w miesiącu faktur. Z takiej możliwości korzysta wielu przedsiębiorców na różnych etapach prowadzenia działalności. Doświadczony księgowy pomoże nie tylko prowadzić ewidencję zdarzeń gospodarczych, ale odciąży także właściciela firmy od konieczności bycia na bieżąco ze wszystkimi przepisami.

Czytaj więcej

Jak zorganizować konferencję krok po kroku?

1 komentarz

Organizacja spotkania w formie konferencji jest dość dużym wyzwaniem, ponieważ trzeba zadbać o wiele istotnych elementów. Niezależnie od tego czy planujemy kameralne spotkanie, czy też ogromny event, wszystkie szczegóły muszą być dopięte na ostatni guzik, aby nasza impreza się powiodła. O sukcesie konferencji decydują różnego rodzaju czynniki, dlatego dobrze jest zaplanować krok po kroku, jak będzie wyglądało nasze spotkanie konferencyjne. W tym artykule podpowiemy, jak najlepiej jest zorganizować konferencję, aby wszystko się udało.

Czytaj więcej