Skip to main content

Wykorzystanie nowoczesnych techonologii w medycynie estetycznej

1 komentarz

NeoSkinCO2 to laser, dzięki któremu lifting twarzy jest jeszcze bardziej skuteczny. Ultranowoczesna technologia emisji pikselowej to gwarancja pożądanego efektu. Laser posiada dużą moc platformy, dzięki czemu emituje on jednocześnie wiązki światła na kilkadziesiąt punktów na skórze. To gwarancja szybszej rekonwalescencji i pobudzenia głębokich warstw naskórka. Innowacyjna metoda punktowa to 10 - krotnie zwiększona energia, w porównianiu do tradycyjnego laseru. NeoSkinCO2 to również dodatkowe wałki i skanery, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystane w innych specjalizacjach medycznych.

Czytaj więcej

Zadbaj o przyszłość planety

1 komentarz

Zdajemy sobie sprawę, jak na co dzień niszczymy naszą planetę i jak wiele robimy przeciwko niej. I to każdy człowiek wiele razy na dzień. W takim razie pewnie zastanawiamy się, co zrobić aby ratować planetę. Przecież pragniemy, by w końcu każdemu dobrze się tutaj żyło, a przede wszystkim, by kolejne pokolenia mogły wciąż oglądać wspaniałą naturę, zachwycać się jej pięknem i nie musieć przejmować się tym, co zrobią kolejnego dnia i jak chronić całą przyrodę. Dlatego zacznijmy już dzisiaj.

Czytaj więcej

Dlaczego warto czytać blogi tematyczne?

Dodaj komentarz

Podczas poszukiwań wiedzy w internecie często natrafiamy na różnorakie formy przedstawiania treści, takie jak na przykład fora tematyczne, artykuły gazet specjalistycznych, czy opinie ludzi na danym temat w social media. Często jednak wiedza zawarta w tych tekstach nie jest dla nas wystarczająca, dlatego każdy szanujący swój czas specjalista, prędzej czy później sięgnie do artykułów na różne tematy od kolegi specjalisty po fachu.

Czytaj więcej

Więcej artykułów…