Integracja sklepu internetowego z systemem ERP

System ERP mpolka
Dodaj komentarz

Coraz częściej na rynku pojawiają się nowe technologie, które pomagają firmom w prowadzeniu ich biznesu. Z reguły te programy są tak dostosowane by każdy ich przedsiębiorca mógł swobodnie dostosować dany program do swoich potrzeb w zależności od rodzaju oferowanych usług. Ciekawym rozwiązaniem takiego produktu jest system ERP, który można również integrować z innymi systemami lokalnymi, a także online na przykład ze sklepami internetowymi.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron - na czym polega?

Dodaj komentarz

Co to jest SEO, znane również jako Search Engine Optimization? Jest to proces optymalizacji Twojej witryny internetowej. Dzięki SEO poprawisz pozycję swojej witryny w wyszukiwarkach i poprawisz UX (user experience) odwiedzającego. Z tego powodu strony internetowe z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek stanowią wyższy odsetek witryn z pierwszych miejsc w indeksie wyszukiwania.

Czytaj więcej

System ERP czy Microsoft Office?

Poszukiwanie systemu erp
Dodaj komentarz

Sztuka zarządzania przedsiębiorstwem w dzisiejszych czasach jest niezwykle skomplikowana. Konkurencja oraz rosnące wymagania ze strony klientów coraz wyżej podnoszą poprzeczkę na rynku. Dlatego też wielu Managerów i prezesów firm z sektora małych i średnich spółek zastanawia się, jaki będzie najlepszy system zarządzania przedsiębiorstwem.

Czytaj więcej

System ERP - kręgosłup firmy w formie programu

1 komentarz

Siła firmy to przede wszystkim ludzie w niej pracujący. To oni tworzą markę i nadają firmie wartość poprzez solidność i konsekwencję. Nie podlega żadnej wątpliwości, że czynnik ludzki jest krytyczny i najważniejszy. Człowiek jednak jest tylko człowiekiem, a stare powiedzenie mówi "z pustego i Salomon nie naleje".

Stanowisko komputerowe z zainstalowanym systemem ERP ODL

Czytaj więcej