System ERP czy Microsoft Office?

Poszukiwanie systemu erp

Sztuka zarządzania przedsiębiorstwem w dzisiejszych czasach jest niezwykle skomplikowana. Konkurencja oraz rosnące wymagania ze strony klientów coraz wyżej podnoszą poprzeczkę na rynku. Dlatego też wielu Managerów i prezesów firm z sektora małych i średnich spółek zastanawia się, jaki będzie najlepszy system zarządzania przedsiębiorstwem.

Kontynuuj czytanie

System ERP - kręgosłup firmy w formie programu

Siła firmy to przede wszystkim ludzie w niej pracujący. To oni tworzą markę i nadają firmie wartość poprzez solidność i konsekwencję. Nie podlega żadnej wątpliwości, że czynnik ludzki jest krytyczny i najważniejszy. Człowiek jednak jest tylko człowiekiem, a stare powiedzenie mówi "z pustego i Salomon nie naleje".

Stanowisko komputerowe z zainstalowanym systemem ERP ODL

Kontynuuj czytanie

Systemy ERP i ich korzyści w przedsiębiorstwie

Obecnie menadżerowie potrzebują miarodajnych i aktualnych danych by podejmować decyzje szybkie i trafne. To między innymi innowacyjne zastosowanie systemów ERP (planowania zasobów przedsiębiorstwa) i wdrożenie ich na co dzień. Dzięki zastosowaniu nowych technologi Business Intelligence (BI) mamy możliwość analizy danych takich jak sprzedaż, kontrola zapasów i dostaw oraz produkcji, kontrola finansów i ostrzeganie o występowaniu nieprawidłowości. Systemy ERP są bardzo atrakcyjne dla firm. To przede wszystkim usprawnienie zarządzania i automatyzacja zachodzących procesów. Sprawdź zatem czy posiadasz elementy wczesnego ostrzegania w ERP w swoim przedsiębiorstwie?

System ERP w Twojej firmie

Kontynuuj czytanie