Skip to main content

Trendy w projektowaniu stron internetowych 2024

Dodaj komentarz

Na przestrzeni lat trendy w projektowaniu stron internetowych ulegają zmianom, a wiele zależy od nowych technologii, preferencji użytkowników i aktualnych potrzeb rynkowych. Trafnie przewidując trendy na nadchodzący rok, można dostosować swoją stronę do potrzeb i oczekiwań użytkowników, co pozwoli zwiększyć jej efektywność.

Czytaj więcej

Czy warto pozycjonować stronę w 2022 roku?

Dodaj komentarz

Wiele osób zastanawia się z pewnością czy w 2022 r. warto jeszcze pozycjonować stronę? Działania takie są bowiem kosztowne i nie kończą się na jednorazowej inwestycji. Wprost przeciwnie, miesięczne opłaty mogą wynosić nawet kilka tysięcy. Nic dziwnego, że wielu przedsiębiorców obawia się o brak oczekiwanych efektów. Jak będzie w Twoim przypadku?

Czytaj więcej

Integracja sklepu internetowego z systemem ERP

Dodaj komentarz

Coraz częściej na rynku pojawiają się nowe technologie, które pomagają firmom w prowadzeniu ich biznesu. Z reguły te programy są tak dostosowane by każdy ich przedsiębiorca mógł swobodnie dostosować dany program do swoich potrzeb w zależności od rodzaju oferowanych usług. Ciekawym rozwiązaniem takiego produktu jest system ERP, który można również integrować z innymi systemami lokalnymi, a także online na przykład ze sklepami internetowymi.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron - na czym polega?

Dodaj komentarz

Co to jest SEO, znane również jako Search Engine Optimization? Jest to proces optymalizacji Twojej witryny internetowej. Dzięki SEO poprawisz pozycję swojej witryny w wyszukiwarkach i poprawisz UX (user experience) odwiedzającego. Z tego powodu strony internetowe z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek stanowią wyższy odsetek witryn z pierwszych miejsc w indeksie wyszukiwania.

Czytaj więcej