Integracja sklepu internetowego z systemem ERP

System ERP mpolka
Dodaj komentarz

Coraz częściej na rynku pojawiają się nowe technologie, które pomagają firmom w prowadzeniu ich biznesu. Z reguły te programy są tak dostosowane by każdy ich przedsiębiorca mógł swobodnie dostosować dany program do swoich potrzeb w zależności od rodzaju oferowanych usług. Ciekawym rozwiązaniem takiego produktu jest system ERP, który można również integrować z innymi systemami lokalnymi, a także online na przykład ze sklepami internetowymi.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron - na czym polega?

Dodaj komentarz

Co to jest SEO, znane również jako Search Engine Optimization? Jest to proces optymalizacji Twojej witryny internetowej. Dzięki SEO poprawisz pozycję swojej witryny w wyszukiwarkach i poprawisz UX (user experience) odwiedzającego. Z tego powodu strony internetowe z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek stanowią wyższy odsetek witryn z pierwszych miejsc w indeksie wyszukiwania.

Czytaj więcej

System ERP czy Microsoft Office?

Poszukiwanie systemu erp
Dodaj komentarz

Sztuka zarządzania przedsiębiorstwem w dzisiejszych czasach jest niezwykle skomplikowana. Konkurencja oraz rosnące wymagania ze strony klientów coraz wyżej podnoszą poprzeczkę na rynku. Dlatego też wielu Managerów i prezesów firm z sektora małych i średnich spółek zastanawia się, jaki będzie najlepszy system zarządzania przedsiębiorstwem.

Czytaj więcej

System ERP - kręgosłup firmy w formie programu

Dodaj komentarz

Siła firmy to przede wszystkim ludzie w niej pracujący. To oni tworzą markę i nadają firmie wartość poprzez solidność i konsekwencję. Nie podlega żadnej wątpliwości, że czynnik ludzki jest krytyczny i najważniejszy. Człowiek jednak jest tylko człowiekiem, a stare powiedzenie mówi "z pustego i Salomon nie naleje".

Stanowisko komputerowe z zainstalowanym systemem ERP ODL

Czytaj więcej

Systemy ERP i ich korzyści w przedsiębiorstwie

Dodaj komentarz

Obecnie menadżerowie potrzebują miarodajnych i aktualnych danych by podejmować decyzje szybkie i trafne. To między innymi innowacyjne zastosowanie systemów ERP (planowania zasobów przedsiębiorstwa) i wdrożenie ich na co dzień. Dzięki zastosowaniu nowych technologi Business Intelligence (BI) mamy możliwość analizy danych takich jak sprzedaż, kontrola zapasów i dostaw oraz produkcji, kontrola finansów i ostrzeganie o występowaniu nieprawidłowości. Systemy ERP są bardzo atrakcyjne dla firm. To przede wszystkim usprawnienie zarządzania i automatyzacja zachodzących procesów. Sprawdź zatem czy posiadasz elementy wczesnego ostrzegania w ERP w swoim przedsiębiorstwie?

System ERP w Twojej firmie

Czytaj więcej