Pozycjonowanie stron - na czym polega?

Dodaj komentarz

Co to jest SEO, znane również jako Search Engine Optimization? Jest to proces optymalizacji Twojej witryny internetowej. Dzięki SEO poprawisz pozycję swojej witryny w wyszukiwarkach i poprawisz UX (user experience) odwiedzającego. Z tego powodu strony internetowe z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek stanowią wyższy odsetek witryn z pierwszych miejsc w indeksie wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron w Google - Starterfirm.pl

Specjaliści ds. SEO

Dowiedz się, jak pozycjonować swoją witrynę w Google dzięki ekspertom ds. marketingu i SEO. Google używa wskaźnika znanego jako CTR kliknięć (współczynnik klikalności) do pomiaru wrażeń użytkownika przed naszą witryną. CTR lub współczynnik klikalności to liczba kliknięć, które link do naszej witryny uzyskuje w SERP za każde 100 razy, gdy pojawia się ten link.


Zastanawiasz się, na czym polega pozycjonowanie w Google? Jak wyjaśnia Starterfirm.pl Agencja Interaktywna w Krakowie, wysoki CTR wskazuje Google, że nasza witryna internetowa jest ważna dla użytkowników, a zatem zapewnia bardziej odpowiednią wartość dla ich wyszukiwarek. To zachęci Google do ulepszenia naszego pozycjonowania w sieci.

Jak pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarce Google?

Na działanie, jakim jest pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google składa się wiele czynników, co czyni ten proces bardzo złożonym. Struktura witryny, tworzenie wrażeń, które przekonają odwiedzających do poruszania się po witrynie, a także interakcji, a także wysokiej jakości treści są bardzo ważnymi czynnikami, które powodują, że użytkownik ma przyjemne wrażenia. Możesz udać się również do agencji interaktywnej, zajmującej się różnymi aspektami pozycjonowania stron.

Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu strony?


Bez wątpienia ważne jest, aby wziąć pod uwagę projekt strony internetowej. Firma albo projektant nie może ignorować różnych obecnych urządzeń. Nie możesz zaprojektować swojej witryny wyłącznie dla komputera domowego. Dostępność z urządzenia mobilnego znacznie poprawi wrażenia użytkownika.


Dlatego też projekt strony internetowej dostosowany do aktualnych urządzeń elektronicznych, takich jak tablety czy smartfony, zapewni lepszą wizualizację Twojej strony internetowej. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji wiele różnych opcji poruszania się po Twojej witrynie.
Kolejnym kluczowym elementem UX jest szybkość ładowania. Wyobraź sobie wyraźnie atrakcyjną witrynę, która przemawia do odwiedzających, a także bardzo szybko się ładuje. Możesz przekształcić tych odwiedzających w potencjalnych klientów.

Strona internetowa zrealizowana przez agencję interaktywną Starterfirm.pl


Podsumowując, wszystkie poprzednie czynniki i nie tylko są bardzo ważne, dlatego musisz mieć witrynę, która będzie odpowiednia i przydatna dla odbiorców. W strukturze serwisu znajdziemy takie czynniki, jak szybkość ładowania, responsywny design, kolory jak i również wizualizacja sieci. Zadanie pozycjonowania usług SEO jest bardziej złożone niż się wydaje. Jak pozycjonować swoją stronę w Google? W grę wchodzi wiele aspektów i nie polega to tylko na wypełnieniu strony ze słowami kluczowymi. Jakość treści, a także gęstość semantyczna to kluczowe elementy. Jeśli potrzebujesz wsparcia zespołu marketingu cyfrowego oraz profesjonalnego pozycjonowania SEO.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.