Świeżość, jakość i niskie ceny - rozkręć imprezę z Sushi Friends

Dodaj komentarz

Poznaj ofertę nowego lokalu Sushi Friends na ul. Sebastiana Klonowica 26 w Krakowie (Podgórze Duchackie). Restauracja Sushi Friends zawsze na posterunku, gdy na Twojej imprezie potrzebne jest sushi. Lokal oferuje pyszne dania w atrakcyjnych cenach, w tym promocyjne zestawy sushi 70, 100, 200, a nawet 300 sztuk. Spotkania ze znajomymi, tylko w towarzystwie Sushi Friends. Sprawdź menu na stronie www.sushifriends.com.pl i przeżyj wyjątkową uczę smaków!

 

 

Zabieg labioplastyki - przygotowanie oraz przeciwwskazania

Dodaj komentarz
Innowacyjne zabiegi kosmetyczne wielkimi krokami weszły w świat medycyny i chirurgii. Coraz nowsze rozwiązania umożliwiają poprawę wyglądu oraz funkcjonalności wielu narządów zewnętrznych dzięki czemu, każda klientka może uzyskać zadowolenie i dumę ze swojego ciała. Jednym z ówcześnie popularnych działań jest zmniejszanie warg sromowych. To właśnie taki zabieg jak labioplastyka, jest ofercie wielu klinik medeycny estetycznej jak Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej i cieszy się co raz większym zainteresowaniem.

Czytaj więcej

Gabinet medycyny estetycznej

Dodaj komentarz

Gabinet medycyny estetycznej zajmuję się korekcjami czy usprawnianiem zdrowia w sensie estetycznym. Oferty gabinetów są przeznaczone nie tylko dla pań, ale też panów. Powstaje coraz więcej takich gabinetów, które wykonują profesjonalne zabiegi z zakresu medycny estetycznej. Jednym znajczęściej rekomendowanych gabinetów medycyna estetyczna Derm-Estetyczna, ul. Stefana Batorego 7/35 81-366 Gdynia Tel: 500 430 484.

Czytaj więcej