Skip to main content

Przeprowadzka biura krok po kroku

Dodaj komentarz

Niekiedy można spotkać się z opinią, że przeniesienie biura w nowe miejsce jest trudniejsze od zorganizowania go od podstaw. Trudno się z tym nie zgodzić — liczba kwestii, jakimi trzeba zająć się podczas przeprowadzki, jest naprawdę ogromna. W naszym artykule postaramy się więc udzielić kilku przydatnych porad osobom, którym powierzono to zadanie.

Czytaj więcej

Cyfryzacja przedsiębiorstw w 2024 - rola systemu ERP

Dodaj komentarz

Ciężko obecnie prowadzić biznes bez cyfryzacji znacznej części procesów. Sytuacje na rynkach i w społeczeństwie zmieniają się tak szybko, że mogą za tym nadążyć tylko najbardziej dostosowane przedsiębiorstwa. Rozwiązaniem wielu problemów, z jakimi borykają się firmy, są systemy ERP, które pozwalają na sprawne zarządzanie danymi oraz procesami w przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej

Reklamowanie firmy — czy katalog firm to dobre rozwiązanie?

Dodaj komentarz

Firmy stosują różne metody promocji swoich usług. W ostatnim czasie, wraz z rozwojem Internetu jako potężnego medium, wiele przedsiębiorstw decyduje się na reklamę w sieci. Działania te obejmują tworzenie nowoczesnych stron internetowych, prowadzenie kampanii e-mailingowych oraz korzystanie z social media. Niektóre firmy również decydują się na umieszczenie swoich danych w katalogach firm. Czy jednak jest to skuteczna forma reklamy?

Czytaj więcej

Najlepsze firmy montujące pompy ciepła w Kielcach

1 komentarz

Planujesz modernizację systemu ogrzewania w swoim domu w Kielcach? A może interesuje Cię ekologiczne i proste w użytkowaniu źródło ciepła dla firmy? Zdecyduj się na montaż pompy ciepła, która może zastąpić tradycyjne urządzenie grzewcze lub współpracować z tym, które posiadasz. Inwestycja w pompę ciepła zwróci Ci się szybko, a instalując dodatkowo panele fotowoltaiczne, zyskasz niezależność od rosnących cen gazu czy węgla. Chcesz zlecić montaż instalacji profesjonalistom? Zapoznaj się z rankingiem najlepszych firm montujących pompy ciepła w Kielcach.

Czytaj więcej