Zabieg labioplastyki - przygotowanie oraz przeciwwskazania

Dodaj komentarz
Innowacyjne zabiegi kosmetyczne wielkimi krokami weszły w świat medycyny i chirurgii. Coraz nowsze rozwiązania umożliwiają poprawę wyglądu oraz funkcjonalności wielu narządów zewnętrznych dzięki czemu, każda klientka może uzyskać zadowolenie i dumę ze swojego ciała. Jednym z ówcześnie popularnych działań jest zmniejszanie warg sromowych. To właśnie taki zabieg jak labioplastyka, jest ofercie wielu klinik medeycny estetycznej jak Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej i cieszy się co raz większym zainteresowaniem.

Czytaj więcej

Gabinet medycyny estetycznej

Dodaj komentarz

Gabinet medycyny estetycznej zajmuję się korekcjami czy usprawnianiem zdrowia w sensie estetycznym. Oferty gabinetów są przeznaczone nie tylko dla pań, ale też panów. Powstaje coraz więcej takich gabinetów, które wykonują profesjonalne zabiegi z zakresu medycny estetycznej. Jednym znajczęściej rekomendowanych gabinetów medycyna estetyczna Derm-Estetyczna, ul. Stefana Batorego 7/35 81-366 Gdynia Tel: 500 430 484.

Czytaj więcej

Nowy sposób na oszczędzanie na przyszłą emeryturę

Dodaj komentarz

Rządzący Polską niedawno zaproponowali obywatelom nową formę oszczędzania pieniędzy na przyszłą emeryturę, by była ona wyższa, a nie głodowa, jak strszą niektórzy eksperci i komentatorzy. Tym nowym rozwiązaniem są pracownicze plany kapitałowe (PPK). Politycy zapewniają, że jest to świetne rozwiązanie, korzystne dla pracowników i przede wszystkim - dobrowolne. Ponadto, zgromadzone pieniądze pozostaną własnością Polaków i nie będzie mogła się powtórzyć sytuacja jak z Otwartymi Funduszami Emerytalnymi, kiedy rządzący zdecydowali o przeniesieniu prywatnie gromadzonych środków do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, co w zasadzie całkowicie wypaczyło sens zaproponowanego około dwie dekady temu przez profesora Leszka Balcerowicza rozwiązanie.

Nowy sposób oszczędzania na emeryturę

Czytaj więcej