Skip to main content

Najlepsze firmy montujące pompy ciepła w Kielcach

1 komentarz

Planujesz modernizację systemu ogrzewania w swoim domu w Kielcach? A może interesuje Cię ekologiczne i proste w użytkowaniu źródło ciepła dla firmy? Zdecyduj się na montaż pompy ciepła, która może zastąpić tradycyjne urządzenie grzewcze lub współpracować z tym, które posiadasz. Inwestycja w pompę ciepła zwróci Ci się szybko, a instalując dodatkowo panele fotowoltaiczne, zyskasz niezależność od rosnących cen gazu czy węgla. Chcesz zlecić montaż instalacji profesjonalistom? Zapoznaj się z rankingiem najlepszych firm montujących pompy ciepła w Kielcach.

Firmy montujące pompy ciepła w Kielcach - poznaj ranking najlepszych!

1. Fotowoltaika APP Energy Kielce

Jako zespół doświadczonych fachowców APP Energy nie tylko zaprojektuje całą instalację, ale także pomoże Ci wybrać odpowiednią pompę ciepła, a w razie potrzeby również inne instalacje odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaikę. Firma współpracuje ze znanymi producentami, gwarantując bezawaryjne działanie urządzeń przez wiele lat. Zapewnia indywidualną wycenę inwestycji i pomaga w uzyskaniu dofinansowania. Korzystając z usług, możesz liczyć na profesjonalny montaż instalacji i obsługę serwisową. Odwiedzając stronę https://www.appenergy-kielce.pl/pompy-ciepla, zapoznasz się z rodzajami pomp ciepła, jakie oferuje APP Energy, i przeczytasz o korzyściach wynikających z posiadania pompy ciepła w domu lub w firmie.

Fotowoltaika APP Energy Kielce
ul. Bohaterów Warszawy 6/7G,
25-394 Kielce
(+48) 603 243 885

2. Ekomaks — Instalacje z pompami ciepła

Firma Ekomaks specjalizuje się w energooszczędnych instalacjach grzewczych dla budownictwa. Oprócz pomp ciepła wykonuje ogrzewanie podłogowe, rekuperację i instalacje elektryczne. Pomaga w wyborze pompy ciepła dostosowanej do zapotrzebowania budynku na ciepło. Projektuje instalacje i przygotowuje dokumentację potrzebną do ich wykonania. W zakres usług wchodzi sprzedaż, fachowy montaż pomp ciepła i serwis — zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Ekomaks — Instalacje z pompami ciepła
ul. Powstania Styczniowego 18
25-332 Kielce
+48 601 44 96 44

3. TanieGrzanie.eu | Pompy Ciepła | Fotowoltaika

Taniegrzanie.eu oferuje kompleksową obsługę w zakresie montażu powietrznych pomp ciepła dla klientów z Kielc i okolic. Zapewnia darmową wycenę inwestycji, wykonuje prace projektowe i pomaga w zebraniu dokumentacji. Oferuje nowoczesne i ekologiczne instalacje, w pełni dopasowane do potrzeb danego obiektu. Zajmuje się montażem pomp ciepła i szkoleniem z ich obsługi. Udziela gwarancji na urządzenia.

TanieGrzanie.eu | Pompy Ciepła | Fotowoltaika
ul. Łanowa 134,
25-147 Kielce
+48 506 647 318

4. Synergia Energia - pompy ciepła, folie i maty grzewcze, fotowoltaika

Firma Synergia oferuje duży wybór nowoczesnych systemów grzewczych z dożywotnią gwarancją producenta. Oprócz folii, mat i kabli grzewczych instaluje pompy ciepła powietrzne i gruntowe. Zachęca klientów do łączenia technologii w celu jeszcze większych oszczędności na rachunkach za prąd, ogrzewanie czy ciepłą wodę. Proponuje połączenie pompy ciepła, folii i mat grzewczych z fotowoltaiką.

Synergia Energia - pompy ciepła, folie i maty grzewcze, fotowoltaika
ul. J. N. Jeziorańskiego 121/63,
25-432 Kielce
+48 698 454 913

5. TRADA - Pompy ciepła fotowoltaika Kielce

Trada to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej, hydraulicznej i grzewczej. Oferując dostęp do ekologicznej energii, zapewnia bezpłatną wycenę instalacji pompy ciepła czy paneli fotowoltaicznych i pomoc w złożeniu wniosku o dofinansowanie. Wymienia stare systemy grzewcze na energooszczędne i łatwe w obsłudze pompy ciepła. Świadczy usługi serwisowe.

TRADA - Pompy ciepła fotowoltaika Kielce
Piotrkowska 12,
25-510 Kielce
+48 577 522 622

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Kamila · 3 miesięcy temu
    Faktycznie jest w czym wybierać jeśli chodzi o firmy montujące pompy ciepła z Kielc! Aż ciężko się zdecydować. Dobrze, że ktoś wpadł na pomysł, żeby zrobić takie zestawienie, bo na pewno pomoże to wielu potencjalnym klientom tych firm 😁