Skip to main content

Poradnik GA - Jak zrozumieć zachowania użytkowników?

Dodaj komentarz

GA ebook- Google Analytics został opracowany przez eksperta oraz certyfikowanego partnera GA, Justina Cutroniego. Specjalista pokazuje w jaki sposób najlepiej wykorzystać darmowe narzędzie, które oferuje nam Google.

ebook ga

Co należy wiedzieć o ' Google Analytics. Understanding visitors behavior'?

Dzięki ebookowi dowiesz się w jaki sposób należy śledzić poszczególne segmenty rynku oraz analizować współczynniki. Zrozumiesz również lepiej jak należy odczytywać poszczególne kampanie marketingowe. Marketerzy, managerowie oraz pozostali członkowie zespołów uzyskają umiejętność śledzenia kodów. Ebook pozwala dogłębnie zrozumieć GA, konfigurować system, tak by mierzyć dane, które dla Twojego biznesu są najistotniejsze. Nabędziesz umiejętność śledzenia działań marketingowych online oraz zdarzeń. Nauczysz się sztuki konfigurowania GA do śledzenia danych firmy oraz korzystania z zaawansowanych technik, Warto zaopatrzyć się w tę cenioną pozycję biorąc pod uwagę, że coraz częściej kluczowe decyzje, które podejmujemy, przeprowadzamy w formie online. Właściwe analizowanie odbiorców staje się konieczne, by odkrywać trendy, którym podlegają odwiedzający naszą witrynę, nasi potencjalni oraz stali klienci. Platforma GA jest bezpłatna, jednakże jedynie dzięki temu cenionemu ebookowi, możesz w sposób skuteczny nauczyć się przetwarzania dotąd nieprzetworzonych, niefiltrowanych danych. Opanowanie GA jest bardzo ważne, gdyż badania pokazały, że lwia część użytkowników korzysta z jego zasobów.

Dlaczego warto zdecydować się na ebook ' GA: zrozumienie zachowania użytkowników'?

Justin Cutroni jest jednym z najzdolniejszych analityków, programistą, który jest w doskonały sposób przygotowany merytorycznie. Autor ebooków bardzo często podejmuje współpracę z kadrą managerską przedsiębiorstw, co sprawia, że staje się specjalistą od GA, swoje innowacyjne oraz twórcze pomysły przekazał w tym cenionym przez odbiorców ebooki, który spotyka się z bardzo dobrymi rekomendacjami. Justin Cutroni współpracuje z działami IT przy planowaniu oraz opracowaniu projektów wdrożeniowych, które są niezbędne by generować praktyczne dane oraz jakże istotne spostrzeżenia biznesowe. Autor jest pasjonatem, który pragnie dzielić się swoją obszerną wiedzą, którą stale powiększa, pogłębia.

W jaki sposób skutecznie generować ruch na swojej stronie bądź w sklepie online?

Justin Cutroni w napisanym przez siebie ebooku zwraca również uwagę na to jak generować zwiększony ruch na prowadzonej przez siebie stronie. Dzięki wpisaniu poszczególnej frazy, klient chce uzyskać hasło którym posłuży się w celu zdefiniowania przez siebie interesującego go zagadnienia, uzyska cenną wskazówkę. Dzięki 'GA :zrozumienie zachowania użytkowników' pojmiesz również jakimi zasadami kieruje się, jakie kryteria przyjmuje algorytm BERT. Nauczysz się w sposób skuteczny stosować synonimy oraz frazy pokrewne, dzięki czemu zwiększysz grono swych odbiorców.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.